LAJMET E FUNDIT

Union BANK shpallet Kampion ne Kampionatin Kombetar te Minifutbollit

Ekipi i futbollit i Bankes shpallet kampion ne Kampionatin Kombetar te Minifutbollit, te organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit. Me fitoren 6 me 3 ne ndeshjen e fundit, ekipi i Bankes e coi ne 9 numrin e fitoreve ne grup, u shpall kampion kombetar ...kliko per me teper

Union Bank me Dege te Re

Te nderuar kliente Ju informojme me kenaqesi  se nga data 19 06 2017 Union Bank ne Durres ka filluar operacionet ne degen re ne Rr Egnatia Nr 4 Apt 2. 
Ju mirepresim ne ambientet e reja mjaft moderne ku Ju premtojme sherbim te dedikuar dhe profesional.

 Union Bank permireson UB Online & UB Mobile

I nderuar klient,

Duke filluar nga data 20 Qershor 2017, faqja hyrese e sherbimit internet banking UB Online do te ndryshoje duke ofruar nje dizajn te ri, me praktik ne perdorim. Permiresime jane realizuar gjithashtu edhe ne paraqitjen e brendshme te aplikacionit dhe sherbimi eshte pershtatur per t’u perdorur edhe nepermjet telefonit celular, tabletes apo I Pad. Per me shume informacion apo ne rast se do te keni pyetje Ju lutemi na kontaktoni ne  ubonline@unionbank.al. Login te mbare!

Union Bank per Kombetaren

Union Bank sponsor zyrtar i kombetares Kuq e Zi, pershendet rikthimin e kombetares shqiptare ne lojen me karakter dhe me rezultat, si me te mirat e Europianit 2016. Duke mposhtur 3 me 0 Izraelin me golat e Sadikut dhe te Memushajt, kombetarja shqiptare fiton ...kliko per me teper

UnionBank ne Media

 

Biznese